Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie

O firme Offensive

Offensive s.r.o. sa zaoberá výrobou originálneho športového oblečenia a suvenírov pre športové kluby. Úspešne spolupracujeme s väčšinou extraligových klubov a naše výrobky nájdete vo fanshopoch po celom Slovensku. Popri výrobe suvenírov poskytujeme služby šitia športového a pracovného oblečenia, potlač oblečenia a strojové vyšívanie. Spracujeme akýkoľvek návrh a potlačíme, alebo vyšijeme ho na požadovaný tovar. Vieme vyrobiť aj samostatné nášivky a zrealizovať našitie na Vami dodaný tovar.

Vyrábame dresy pre slovenskú hokejovú reprezentáciu, extraligové hokejové a futbalové kluby Ďalej pod značkou „Offensive“ vyrábame licencované suveníry reprezentácie a extraligy. Personalizované dresy s vlastným menom a číslom, čapice – tričká – mikiny – šále a doplnky. Hokejbalové, basketbalové, baseballové, cyklistické dresy a podobne.

Offensive je prevádzkovateľom najväčšieho slovenského internetového obchodu s originálnymi slovenskými športovými suvenírmi – www.AllForFan.com. Znenie sloganu „All for fan“ hovorí za seba, snažíme sa zabezpečiť všetko pre fanúšikov hokeja, futbalu, ale aj akéhokoľvek iného športu alebo spoločenskej aktivity. Tovar môžete zakúpiť cez náš internetový obchod www.allforfan.com, alebo vo vybraných kamenných obchodoch.

Offensive s.r.o. založili s využitím know-how firmy Eras Media s.r.o. Robert Endrody (na fotografii) a Tomáš Špička v roku 2008.

Spoločnosť Offensive s.r.o., je oficiálnym držiteľom licenčných práv súvisiacich s merchandizingovými výrobkami slovenskej reprezentácie a slovenského zväzu ľadového hokeja označených „Slovakia hockey team“. Výťažok z predaja ide na podporu SZĽH.
Poďakovanie za podporu majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2011 Bratislava-Košice.
Medaila za podporu majstrovstiev sveta v hokejbale mužov a žien 2011 Bratislava